Nieuws

 • Seizoen 2024-2025

  Jawel, we zijn reeds begonnen met de voorbereidingen van het volgend turnseiz...

  Lees meer
 • Turngala 2024 Black-out

  Turngala 2024 Sterk en Lenig presenteert Black-Out. Op zondag 26 mei pr...

  Lees meer
Meer nieuws

Seizoen 2023 - 2024

Voor onze recrea groepen zit het 2022-2023 seizoen erop. We blikken terug ok een fijn seizoen: toffe lessen, gymnasten hebben veel bijgeleerd, een gezellige familie happening, een eerste clubkampioenschap en uiteraard ons turngala. Onze wedstrijdgroepen doen nog even verder tot eind juni.

Ontdek hier ons aanbod voor het 2023-2024 seizoen. Momenteel zijn we de puzzel aan het finaliseren. Staat bij een groep het seizoen 2023-2024 aangegeven, dan zijn dat de uren van volgend seizoen. Wanneer er nog 2022-2023 staat wil dat zeggen dat hier nog de uren en info van dit seizoen staan.

WIl je inschrijven? Ga dan naar deze pagina met alle informatie. Bestaande leden kunnen inschrijven van 19 juni t.e.m. 30 juni en zijn zo zeker van hun plaats.

Nieuws

 • Seizoen 2024-2025

  Jawel, we zijn reeds begonnen met de voorbereidingen van het volgend turnseiz...

  Lees meer
 • Turngala 2024 Black-out

  Turngala 2024 Sterk en Lenig presenteert Black-Out. Op zondag 26 mei pr...

  Lees meer
Meer nieuws

Contact

Sterk en Lenig Drongen
 • Hoe inschrijven

  Hoe inschrijven

  Het inschrijven bij Sterk en Lenig kan op 2 manieren, digitaal of via een te printen inschrijfformulier

  Lees meer
 • Onze groepen

  Onze groepen

  Lees meer
 • Meest recente activiteiten

  Meest recente activiteiten

  Meest recente activiteiten

  Lees meer

Om jou zo goed mogelijk te helpen de juiste informatie te vinden, gebruiken we cookies op deze website. Hiermee kunnen we (soms in samenwerking met derden) jouw internetgedrag volgen. Als je verder gaat op deze website, gaan we er vanuit dat je daar akkoord mee bent. Meer weten? Bekijk onze cookiepagina.