Nieuws

  • Infopunt start seizoen

    Tijdens de eerste lessen van het nieuwe seizoen kan je terecht bij een infopu...

    Lees meer
  • Auditie S&L-demo - nieuwe groep

    Sterk en Lenig Drongen start het volgende seizoen met een nieuwe groep: S&...

    Lees meer
Meer nieuws

Wedstrijd resultaten

Sterk werk van onze wedstrijdgymnasten

Sterk en Lenig Drongen telt heel wat wedstrijdgymnasten in de disciplines trampoline, acro en tumbling. Elk jaar mogen we fier zijn met steevast enkele Belgische titels in de prijzenkast. Hier geven we een overzicht van de wedstrijdresultaten. Het is niet zo eenvoudig om alles te verzamelen, mochten we iemand zijn vergeten, laat het ons even weten.

  • Trampoline en tumbling

    Tumbling C-niveau (OVL - LIM) - Provinciale voorronde 1 - Niel - 12 en 13 januari 2019

    C 14 jaar meisjes

    Elle Honoré: 5de Oost-Vlaams, 22 open

    C 17 - 18 jaar meisjes

    Maïté Verschelden: 4de Oost-Vlaams, 7de open

    Femke Van der Stede: 7de Oost-Vlaams, 13de open

    C 19+ jaar meisjes

    Femke Lintermans: zilver Oost-Vlaanderen, 8ste open

     

    DMT A en B - Provinciale Voorronde 1 - Ternat - 19 en 20 januari 2019

    Open uitslagen

    DMT A 11-12jaar jongens: 6e plaats - Janssens Simon

    DMT A 13-14j jongens: brons - Veciana Gramunt Mauro

    DMT A 13-14j jongens: 4e plaats - Neirynck Seppe

    DMT A 15-16j jongens: goud - Antheunis Kobe

    DMT B 11j meisjes: 29e plaats - Spincemaille Lore

    DMT B 8-12j meisjes:10e plaats - Decruyenaere Elise

    DMT B 8-12j meisjes: 19e plaats - Paz Rodriguez Lara

    Alle uitslagen vind je hier.

     

    DMT en TRA i niveau- Provinciale Voorronde 1 - Ternat - 19 januari 2019

    Gouden brevet: Anaîs Laforce (dmt en tra)

    Gouden brevet: Erinn Van Langenhove (dmt en tra)

    Bronzen brevet: Polly Noé (dmt en tra)

     Alle uitslagen vind je hier.

     

    Tumbling B-niveau - Provinciale Voorronde 1 - Zonhoven - 26 en 27 januari 2019

    B15-16 meisjes: 24ste plaats - Rune Louage

    B17+ jongens: 5de plaats - Lowie Danneels

    Alle uitslagen vind je hier.

     

    Tumbling B-niveau - Provinciale Voorronde 2 - Vosselaar - 2 en 3 fabruari 2019 

    C14 meisjes: 25ste plaats - Elle Honoré

    C14 meisjes: 46ste plaats - Fleur Van Acker

    C17-18 meisjes: 20ste plaats - Femke Van der Stede

    C17-18 meisjes: 23ste plaats - Maïté Verschelden

    Alle uitslagen vind je hier

     

    DMT en TRA i niveau- Provinciale Voorronde 2 - Varsenare - 9 en 10 februari 2019

     

    I-niveau 10j Dubbel mini:

    • Gouden brevet: Anaîs Laforce en Erinn Van Langenhove
    • Zilver brevet: Polly Noé

     

    I-niveau 10j Trampoline:

    • Gouden brevet: Erinn Van Langenhove
    • Bronzen brevet: Polly Noé en Anaïs Laforce

     

    DMT A 11-12j jongens: 7e pl, Oost-Vlaams zilver:  Janssens Simon

    DMT A 13-14 j jongens:

    • Oost-Vlaams: goud,  all round brons: Veciana Mauro
    • Oost-Vlaams brons, All round: 6e pl: Neirynck Seppe

     

    DMT B 11j meisjes: Oost-Vlaanderen 11e pl, allround: 28e pl: Spincemaille Lore

    DMT B 12j meisjes:

    • Oost-Vlaanderen 9e pl, all round; 12e pl: Decruyenaere Elise
    • Oost-Vlaanderen 10e pl, Allround: 16e pl: Paz Rodriguez Lara

     

    DMT B 13-14j  meisjes: Oost-Vlaanderen 10e pl, allround:17e pl: Standaert Hanne

    Alle uitslagen vind je hier

     

    TRA en TUM A en B PV 2 - Eeklo - 16 en 17 februari 2019

    TRA A meisjes 15+16j - Oost-Vlaanderen: zilver, allround: 6e pl: Sucaet Anouk

    TRA A seniors meisjes - Oost-Vlaanderen goud, all round brons: Versigghel Jente

    TU B 16 j meisjes - Oost-Vlaanderen; 7e pl, allround 25e pl: Louage Rune

    TU B 17+ jongens - Oost-Vlaanderen goud, all round  5e pl: Danneels Lowie

    Alle uitslagen vind je hier

    TUM C PV3 - Schelle - 16 en 17 maart 2019

    C 14j meisjes all round:

    9e pl: Honoré Elle

    28e pl: Van Acker Fleur

    C 17-18j meisjes all round:16e pl: Van Der Stede Femke

    Alle uitslagen vind je hier

    DMT A,B en i: PV3 - Hulshout - 23 en 24 maart 2019

    DMT A 13-14j jongens: goud: Veciana Gramunt Mauro

    DMT A seniors jongens: brons: Geens Wannes

    DMT B 17+j jongens: 9e pl: Cocquyt Ruben

    DMT B 11j meisjes: 20e pl: Spnicemaille Lore

    DMT I niveau brevetten: goud: Noé Polly, Laforce Anaïs, Van langenhove Erinn

    TRA I niveau brevetten:

    goud: Laforce Anaîs, Van langenhove Erinn

    zilver: Noé Polly

    Alle uitslagen vind je hier.

    TRA en TUM A en B PV 3 - Beveren Waas - 30 en 31 maart 2019

    TRA A 15-16j meisjes: 5e pl: Sucaet Anouk

    TRA A seniors meisjes: brons: Versigghel Jente

    TUM B 17+j jongens all round: 13e pl: Danneels Lowie

    Alle uitslagen vind je hier.

    TRA  en TUM A en B Vlaams kampioenschap - Beveren-Waas - 27 en 28 april 2019

    TRA A 15-16j meisjes: 4e pl: Sucaet Anouk

    TRA A seniors meisjes: 5e pl: Versigghel Jente

    TUM B 17 jongens: 10e pl: Danneels Lowie

    Alle uitslagen vind je hier.

    Vlaams Kampioenschap DMT A , B en i - Hulshout - 4 en 5 mei 2019

    TRA I 10j meisjes:

    9e pl: Laforce Anaïs

    11e pl: Van Langenhove Erinn

    DMT I 10j meisjes:

    7e pl: Laforce Anaïs

    13e p: Van Langenhove Erinn

    23e pl: Noé Polly

    DMT A 11-12j jongens: 6e pl: Janssens Simon

    DMT A 13-14j jongens:

    5e pl: Neirynck Seppe

    6e pl: Veciana Gramunt Mauro

    DMT A 15-16j jongens: zilver: Antheunis Kobe

    DMT A seniors jongens: zilver: Geens Wannes

    DMT B: 12j meisjes: 16e pl: Decruyenaere Elise

    DMT B 13-14j meisjes: 12e pl: Standaert Hanne

    DMT 17+ jongens: 10e pl: Cocquyt Ruben

    Alle uitslagen vind je hier.

    BK TRA en TUM A en B - Dendermonde - 18 en 19 mei 2019

    TRA A meisjes 15-16j meisjes: brons  Sucaet Anouk

    TRA A seniors meisjes: 4e pl: Versigghel Jente

    TU B 17+ jongens: 10e pl: Danneels Lowie

    Alle uitslagen vind je hier.

    BK DMT - Zonhoven - 26 mei 2019

    DMT A jongens 11-12j: 6e pl: Janssens Simon

    DMT A jongens 13-14j: brons: Veciana Gramunt Mauro

    DMT A jongens 15-16j: zilver: Antheunis Kobe

    DMT A seniors jongens; Belgisch kampioen; Geens Wannes

    Wannes behaalt ook zijn selectie voor WK in Japan.

    DMT B meisjes 13-14j: 16e pl: Standaert Hanne

    Alle uitslagen vind je hier.

    TUM C Vlaams Kampioenschap - Zonhoven - 25 en 26 mei 2019

    TU C meisjes 14j: 16e pl: Honoré Elle

    TU C 19+ meisjes: 13e pl: Lintermans Femke

    Alle uitslagen vind je hier.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

  • Acro

    ACRO SYTA Puurs - 5 en 6 januari 2019

    C 10-17 duo: zilver: Vanballenberghe Amber-Van Quickelberghe Manon

    C10-20 duo: 6e plaats: Van Heule Yaren-De Greve Livia

    C10-21+ groep : goud: DE PAEPE Febe - LOEYS Lara - DEPRIJCK Jolien

    B 11-19 duo: 7e plaats: SUCAET Liesbet - GILLIS Ninamaria

    B 11-19 groep: 13e plaats: VAN EWIJK Uma -  HANTSON Saar -  KEYNGAERT Hanne

    Recrea balans 8-14 groep: 5e plaats: VANBALLENBERGHE Justine -  HONORÉ Elle - KEYNGAERT Ilse

    Alle uitslagen vind je hier.

    Acro C en I  PV 1 Merelbeke - 19 en 20 januari 2019

    I2 9-15jaar: plaats 22 (open): groep Dewettinck Luka - Vandeweyer Elien - Mertens Yenna

    Alle uitslagen vind je hier.

    Acro C en I PV 2 Alken - 2 en 3 februari 2019

    C 10-20 jaar duo:

    Van Heule Yaren en De Greve Livia 23.370 punten, 11de plaats van 21

    Deweirdt Hanne en Vanballenberghe Amber 24.050 punten, 7de plaats van 21

    Alle uitslagen vind je hier.

    Acro B PV1 Bazel - 9 en 10 februari 2019

    B 11-19jaar groep: all round 17e pl, voor Oost-Vlaanderen 10e pl: Keyngaert Hanne-Van Ewijck Uma-Hantson Saar

    B 11-19jaar duo: allr-round 12e pl, voor Oost-Vlaanderen 4e pl: Sucaet Liesbet en Gillis Ninamaria

    B 11-20+j groep; allr ound: 8e pl; Oost-Vlaams: 4e pl:  Van Herzeele Mette-Verleyen Fiebe-Beelaert Jade

    B11-20+ duo: all-round: 9e pl, Oost-Vlaams zilver : De Craemer Ben-Dauwe Aïda

    Alle uitslagen vind je hier.

    Acro C en I  PV3 Destelbergen - 23 en 24 februari 2019

    C 10-21+j groep: Oost-Vlaams: goud, all round: 4e pl: De Paepe Febe-Loeys Lara-De Pryck Jolien

    C 10-20j duo:

    Oost-Vlaams: 5e pl, allround 10e pl: Deweridt Hanne- Vanballenberghe Amber

    Oost-Vlaams 6e pl, allround 11e pl: Van Heule Yaren-De Greve Livia

    Alle uitslagen vind je hier.

    Acro B PV2 Breendonk - 2 en 3 maart 2019

    B 11-20j groep allround: 9e pl: Vanquickelberghe Manon-Deprez Louise-Colman Jana

    B 11-19j groep  all round:  

    19e pl: Hantson Saar-Keyngaert Hanne-Van Ewijk Uma

    25e pl: Bauts Jana-Beelaert Rinse-Van Parys Kato

    Alle uitslagen vind je hier.

    ACRO C en I PV4 Oud Turnhout - 16 en 17 maart 2019

    C 10-20j duo all round:

    7e pl: Vanballenberghe Amber-Deweirdt Hanne

    13e pl: Van Heule Yaren-De Greve Livia

    C 10-21+ jaar, groep all round: brons; de Paepe Febe-loeys Lara-De Prijck Jolien

    Alle uitslagen vind je hier.

    ACRO PV 3 A en B Leuven - 23 en 24 maart 2019

    B 11-19j groep all round:

    23e pl: Hantson Saar-Keyngaert Hanne- Van Ewijk Uma

    28e pl: Bauts jana-Van Parijs Kato-Beelaert rinse

    B 11-19j duo all round: 11e pl: Sucaet Liesbet-Gillis Ninamaria

    B -11-20+ j groep all round:

    zilver: Van Herzeele Mette-Verleyen Fiebe-Beelaert Jade

    14e pl: Colman Jana-Deprez Louise-Vanquickelberghe Manon

    Alle uitslagen vind je hier.

    Recreatornooi Acro - Mariakerke - 30 en 31 maart 2019

    Recrea 9-14j groep; Brevet goud: Goethals pauline-Van de Veegaete Pauline-Dekeyser Lore

    Acro C Vlaams Kampioenschap Lommel - 6 april 2019

    C 10-21+ groep: zilver: Loeys Lara-De Paepe Febe-De Prijck Jolien

    C 10-20j duo: 11e pl: Deweirdt Hanne en Vanballenberghe Amber

    Alle uitslagen vind je hier.

    Acro A en B Vlaams Kampioenschap - Mariakerke - 27 en 28 april 2019

    B 11-20+ groep: 5e pl: Van Herzeele Mette-Verleyen Fiebe-Beelaert Jade

    Alle uitslagen vind je hier.

     

     

     

     

     

  • Resultaten van september 2017 - maart 2018

     

    Door de overgang van website kan je hier de resultaten vinden in een pdf: ontdek hier onze resultaten

     

Nieuws

  • Infopunt start seizoen

    Tijdens de eerste lessen van het nieuwe seizoen kan je terecht bij een infopu...

    Lees meer
  • Auditie S&L-demo - nieuwe groep

    Sterk en Lenig Drongen start het volgende seizoen met een nieuwe groep: S&...

    Lees meer
Meer nieuws

Contact

Sterk en Lenig Drongen




  • Hoe inschrijven

    Hoe inschrijven

    Het inschrijven bij Sterk en Lenig kan op 2 manieren, digitaal of via een te printen inschrijfformulier

    Lees meer
  • Onze groepen

    Onze groepen

    Lees meer
  • Meest recente activiteiten

    Meest recente activiteiten

    Meest recente activiteiten

    Lees meer

Om jou zo goed mogelijk te helpen de juiste informatie te vinden, gebruiken we cookies op deze website. Hiermee kunnen we (soms in samenwerking met derden) jouw internetgedrag volgen. Als je verder gaat op deze website, gaan we er vanuit dat je daar akkoord mee bent. Meer weten? Bekijk onze cookiepagina.