Nieuws

 • Kledij dagen op zaterdag 6 en 13 oktober

  Op zaterdag 6 en 13 oktober organiseren we onze 'kledij dagen'. ...

  Lees meer
 • Opgelet, groepen volzet

  We zien een hogere opkomst dit seizoen in vergelijking met vorig seizoen. We ...

  Lees meer
Meer nieuws

6de plaats op EK dubbelmini en WK acro

6 de plaats voor Wannes op EK dubbel-mini - 15 april 2018 - BAKU 

Na een schitterende voorronde op donderdag 12 april wist Wannes Geens zich te plaatsen voor de finale op het EK dubbel-mini trampoline. Als eerste jaar bij de senioren was dit al een prachtige prestatie. Vandaag, zondag 15 april, tijdens de finale eindige hij als 6de. Wannes behoort dus tot de beste springers van Europa en heeft een mooi potentieel voor de toekomst. Proficiat!

Anna, Eva en Anna genieten op het WK en behalen 6de laats op de finale

Gisteren op het WK Acro in Antwerpen haalden team Lena, Anna en Eva ook een prachtige 6de plaats in de acrobatische gymnastiek! Het moet een onvergetelijke ervaring zijn om voor een volle Ethias Arena te mogen aantreden in deze finale. Anna, Eva en Lena vormen een combi formatie (Athena Destelbergen | s&l Drongen).  We zijn de trainers van Athena dan ook heel dankbaar voor de begeleiding!

Nieuws

 • Kledij dagen op zaterdag 6 en 13 oktober

  Op zaterdag 6 en 13 oktober organiseren we onze 'kledij dagen'. ...

  Lees meer
 • Opgelet, groepen volzet

  We zien een hogere opkomst dit seizoen in vergelijking met vorig seizoen. We ...

  Lees meer
Meer nieuws
 • Hoe inschrijven

  Hoe inschrijven

  Het inschrijven bij Sterk en Lenig kan op 2 manieren, digitaal of via een te printen inschrijfformulier

  Lees meer
 • Onze groepen

  Onze groepen

  Lees meer
 • Meest recente activiteiten

  Meest recente activiteiten

  Meest recente activiteiten

  Lees meer